Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Zalewy Nadarzyckie

Zalewy Nadarzyckie to skupisko jezior, rozlewisk znajdujących się na terenach Nadarzyc. Jest to ulubione miejsce okolicznych wędkarzy, którzy cieszą się dużymi połowami ryb, których jest wiele gatunków: szczupak ,lin, okoń, płoć, karp, leszcz, sandacz, sum, wzdręga, węgorz. Warto dodać, że przy bazie wędkarskiej znajduje się wypożyczalnia łodzi wędkarskich, ale również sklep ze wszystkimi akcesoriami wędkarskimi. 

Latem przybywają tu rzesze plażowiczów, którzy zażywają kąpieli w ciepeł oraz bardzo czystej wodzie. Zalewy Nadarzyckie to również bardzo dobre miejsce dla kajakarzy, którzy lubią przepływać te odcinki. Głębokość jezior wynosi średnio od 2 do 8 metrów, ich linia brzegowa wynosi prawie 20 km długości. 

Zalewy Nadarzyckie są okalane cudowną przyrodą, która tylko podkreśla naturalność tego miejsca. Znajduje się tu wiele gatunków roślin zarówno nadwodnych jak i podwodnych. Rozlewiska to również wspaniałe miejsce na spacer – spacerując można podziwiać wspaniałe widoki, niezwykłe gatunki roślin, można odetchnąć świeżym i rześkim powietrzem. Zalewy Nadarzyckie to wspaniałe i niezwykle malownicze rozlewiska, które tworzą niepowtarzalne i urokliwe krajobrazy.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu