Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Wrzosowiska – okolice Sypniewa

Niewątpliwą atrakcją w okolicach Nadarzyc są piękne wrzosowiska, które znajdują się nieopodal Sypniewa ora „Opuszczonego miasta” czyli Kłomina. Te cudowne wrzosowe dywany rozciągają się wzdłuż polnej drogi. Idealne miejsce na spacer, szczególnie dla wszystkich tych, którzy kochają przyrodę, którzy potrafią docenić piękno natury. Zdecydowanie warto zobaczyć to miejsce, ponieważ widok wrzosowiska jest na tyle fenomenalny, że zapiera dech w piersiach. 

Wrzosowiska rozciągają się na kilka kilometrów – jest więc co podziwiać. Nieopodal znajdują się lasy, które współgrają z urokliwym wrzosem tworząc razem wspaniałe i fantastyczne krajobrazy, które na długi czas zostają w pamięci. Warto poświęcić uwagę na to piękne, naturalne zjawisko. Idealna trasa na spacery, jogging czy też wycieczkę rowerową z rodziną. 

Warto umilić sobie swoje wakacje, swój urok tak nieziemskimi widokami. Warto dodać, ze jest to jedno z nielicznych wrzosowisk na tym terenie i jest ono jednym z najpiękniejszych oraz największych jakie znajdują się w okolicy. Wyjątkowe krajobrazy dostarczają wiele niezwykłych doznań estetycznych. Jest to miejsce, które na zawsze pozostaje w pamięci.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu