Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Rzeka Piława – spływy kajajkowe Nadarzyce

Rzeka Piława – Spływy kajakowe Nadarzyce. Rzeka Piława jest największym dopływem Gwdy, przepływającym przez najbardziej urokliwe jeziora, mijając piękne i malownicze lasy. Z tą rzeką głównie nasuwa się skojarzenie natura – piękna, malownicza, niczym nie skalana. Piława mierzy aż 82 km długości

Piława jest jedną z najpopularniejszych rzek w tym rejonie, jeżeli chodzi o spływy kajakowe Nadarzyce. Trasa jest przede wszystkim bogata we wspaniałą faunę, która liczy kilkadziesiąt gatunków, a także florę. Podczas trasy wyznaczone są miejsca na spoczynek, ognisko. 

Kajakarze nie narzekają na atrakcje podczas spływu, bo czeka tu na nich wiele przeszkód, do których pokonania trzeba mieć czasem umiejętności na wysokim poziomie. Ogólnie rzeka Piława jest łatwa i przyjemna do przepłynięcia. Chcąc przepłynąć całą rzekę należy przeznaczyć 5 – 6 dni.  

Oczywiście można wybrać odcinki do przepłynięcia. Jedną z najpopularniejszych tras do przepłynięcia jest trasa: Nadarzyce – Zdbice – Szwecja. Taki spływ to naprawdę fantastyczne przeżycie oraz niezwykła frajda. Warto również dodać, że rzeka Piława uznawana jest za jedną z najczystszych. Płynąc można podziwiać piękne i bajeczne krajobrazy, które pozostaną w pamięci na długi czas.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu