Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Punkty widokowe

Nadarzyce jest to wyjątkowa i bardzo malownicza wieś, która jest niezwykle przyjazna dla turystów. Można znaleźć tu masę atrakcji, które z pewnością umilą wypoczynek. Przez tą urokliwą wieś płynie rzeka Piława, która cieszy się dużą popularnością wśród kajakarzy oraz wędkarzy. Nie można zapomnieć również o Zalewach Nadarzyckich, które przyciągają rzeszę plażowiczów. Niewątpliwą atrakcją są również bunkry, które znajdują się na trasie Nadarzyce – Zdbice. 

Nieopodal Nadarzyc znajduje się wieś Sypniewo, a wraz z nią przepiękne Sypniewskie wrzosowiska, które tworzą piękne i niezapomniane krajobrazy. Po drodze nie można również ominąć „Opuszczonego miasta” czyli Kłomino, gdzie niegdyś znajdował się niemiecki obóz jeniecki. Podczas wakacji spędzanych w Nadarzyc nie można ominąć Bornego Sulinowa, gdzie znajdują się liczne szlaki turystyczne. Borne to bardzo militarne miasto nie tylko ze względu na znajdujące się tu bunkry, ale również coroczny zlot militarny, na który przybywa ogrom ludzi z całego kraju. 

Podczas zlotu można nie tylko podziwiać wspaniałe, wojskowe pojazdy, ale również istniej możliwość jazdy nimi. Urlop w tych okolicach na pewno nie wiąże się z nudą. Jak widać jest tu mnóstwo atrakcji i rozrywek dzięki czemu można aktywnie spędzić wolny czas.

Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu