Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Pola Paintbollowe

Pola Paintballowe znajdujące się najbliżej Nadarzyc to np. pole w Bornym Sulinowie. Jak wiadomo paintball jest sportem, który jest źródłem adrenaliny. W tym sporcie liczy się przede wszystkim zwinność, szybkość, elastyczność oraz odwaga. Jest to wspaniała zabawa oraz świetny sposób na spędzenie aktywnie urlopu bądź wakacji. 

Paintball to gra, która zapewni wrażenia i przeżycia na najwyższym poziomie, która pozwoli się zrelaksować, wyluzować i zabawić. Kolejnym polem paintballowym znajdującym się nieopodal Nadarzyc jest to znajdujące się w Wałczu. Paintball to świetna gra strategiczna , aby w nią zagrać niezbędne są pistolety pneumatyczne z „pociskami”, które zawierają w środku farbę, a także strój ochronny szczególnie twarz, klatka piersiowa oraz ich okolice. 

Zazwyczaj zabawa toczy się w lesie bądź w jakiś opuszczonych budynkach – wszystko po to, aby uatrakcyjnić zabawę oraz podkreślić jej militarny charakter. Paintball dostarczy ci niezapomnianych doznań i fantastycznych przeżyć. Możesz swoje wakacje spędzić aktywnie – paintball to świetne rozwiązanie na zagospodarowanie wolnego czasu. Pozwól ponieść się zabawie i skorzystaj z najbliższych pól paintballowych.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu