Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Park linwowy w Rudnicy

Park linowy w Rudnicy to świetne źródło atrakcji oraz niezapomnianych przeżyć dla osób w każdym wieku. Park linowy w Rudnicy jest jednym z największych w Polsce. Ma aż 1200m długości, 7 tras oraz 81 nietypowych przeszkód, które niejednemu sprawiły ogromne trudności. Tylko tutaj możesz doświadczyć niezwykłą przygodę, które zostanie w twojej pamięci na długi czas.  Świetna zabawa oraz niezawodny sprawdzian sprawności oraz odwagi. 

Park linowy otoczony jest zewsząd przyrodą co jeszcze bardziej potęguje wszystkie doznania. Taka atrakcja jest wprost wymarzona dla wszystkich tych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas, którzy lubią uprawiać sport oraz lubią adrenalinę i ryzyko. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to nie ma o co się martwić, ponieważ wykwalifikowany personel oraz przewodnik jasno tłumaczy zasady, a także bardzo dokładnie pilnuje ich przestrzegania. Sprzęt jest całkowicie bezpieczny. To miejsce naprawdę warto odwiedzić. 

Na terenie parku znajduje się również miejsce na odpoczynek, zjedzenie posiłku, zrobienie ogniska. Możesz również pójść na spacer do pobliskiego lasu. Jeżeli jesteś w okolicy to nie wahaj się i zdecyduj na jedną z najwspanialszych przygód twojego życia.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu