Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Nadarzyce

Nadarzyce jest to przepiękna i niezwykle malownicza wieś położona w województwie wielkopolskim. Przez wieś przepływa rzeka Piława, która jest główną trasą spływów kajakowych. Nadarzyce to wieś, która jest bardzo atrakcyjna pod względem rozrywki oraz rekreacji. Po pierwsze liczne wyżej wymienione spływy kajakowe. 

Następnie niezwykłe Zalewy Nadarzyckie, które są rajem dla wędkarzy, plażowiczów, ale również kajakarzy. Kolejnym atrakcyjnym punktem są oczywiście liczne bunkry znajdujące się na trasie Nadarzyce – Zdbice. Nadarzyce to niezwykle przyjazna wieś dla turystów. W dzień można korzystać z licznych atrakcji bądź po prostu pójść na spacer licznymi szlakami turystycznymi i podziwiać wszystkie urokliwe nadarzyckie krajobrazy, pójść na grzyby do lasu, wybrać się na przejażdżkę rowerową, wieczorem zaś można usiąść przy ognisku i odpocząć po atrakcyjnie spędzonym dniu. 

Nadarzyce to fantastyczna wieś głównie poprzez położenie. Piękne krajobrazy, bogata fauna i flora wprawiają w niesamowity nastrój. Miejscowość jest bardzo ładna, a przede wszystkim bardzo otwarta dla turystów. Jest tu wiele rozrywek oraz mnóstwo świetnej zabawy, co sprawi, że twoje wczasy będą niezapomniane.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu