Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Kłomino

Kłomino – „Opuszczone miasto” to miejsce o bardzo ciekawej historii, którą z pewnością warto poznać. Podczas Drugiej Wojny Światowej to właśnie tutaj znajdował się niemiecki obóz jeniecki. W latach 1945-1992 terenem władały wojska radzieckie. 

Rosjanie stworzyli dla swoich żołnierzy i ich rodzin kilkanaście budynków:  koszary, szpital, teatr, sklep, szkołę oraz garaże czołgowe. Dziś Kłomino jest miejscem zniszczonym, jednakże warto zobaczyć jego ruiny, które wprowadzają we wspaniałą, tajemniczą atmosferę i robią mocne wrażenie. 

Przyroda otaczająca Kłomino nadaje naturalności i niepowtarzalnego klimatu. Dla turystów i zwiedzających z pewnością godne zainteresowania będą stare budynki kina bądź szpitala, które nie grożą zawaleniem i można dokładnie je obejrzeć nawet w środku. Miejsce jest to bardzo urokliwe, niosące za sobą wiele ciekawych oraz intrygujących sekretów.

Kłomino otoczone jest wspaniałymi lasami, które tworzą niezwykłe krajobrazy, które przyczyniają się do stworzenia niepowtarzalnego nastroju. Miejsce to jest idealne dla wszystkich tych, których interesują czasy wojenne. Kłomino jest miejscem, które oczarowuje oraz wprowadza w niesamowitą atmosferę.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu