Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Bunkry

Bunkry w Nadarzycach oraz ich rejonach to temat powszechnie znany. Na trasie Nadarzyce – Zdbice znajdowało się niegdyś 10 bunkrów żelbetonowych. W samych Nadarzycach znajduje się duży bunkier, niestety z biegiem czasu uległ on zniszczeniu. Obok niego mieści się 10 mniejszych bunkrów. 

Bunkry znajdują się również w położonym nieopodal Bornym Sulinowie, które słynie z bardzo bogatej historii. Jeden z nich znajduje się na górze Śmiadowskiej. Jest to jeden z bunkrów Wału Pomorskiego, który powstał w latach trzydziestych. Składa się on z sześciu obiektów połączonymi korytarzami. 

Łączna długość podziemnych korytarzy które będziemy z wami zwiedzać to ponad 250 metrów. Tunele co jakiś czas się rozwidlają, by poprowadzić nas w stronę dział strzelniczych lub pomieszczeń z amunicją. Większość bunkrów jest niestety trudna do znaleźni. Z opisanymi wyżej bunkrami wiąże się niesamowita historia, którą warto poznać. 

Każdy kto lubi historię, kto jest ciekawy tego co dawniej działo się na tutejszych ziemiach z pewnością powinien zdecydować się na wycieczkę po bunkrach, które szybko przeniosą cię w tajemniczy, a nawet pełen grozy klimat, który panował tutaj podczas lat trzydziestych ubiegłego wieku.


Mapa bunkrówCennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu