Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Borne Sulinowo

Borne Sulinowo jest pięknymi malowniczym miastem, które jest położone w województwie wielkopolskim. Borne Sulinowo jest urokliwym oraz bardzo atrakcyjnym pod względem atrakcji i rekreacji miastem. 

Przez Borne przepływają rzeki: Piława oraz Płytnica. Rzeka Piława to wspaniały szlak kajakowy. Znajdą tu również państwo wiele jezior. Borne Sulinowo zewsząd otoczone jest przepiękną przyrodą. Na obrzeżach miasta jak i w samym mieście znajduje się wiele szlaków turystycznych. 

Główną atrakcja miasta jest z pewnością coroczny zlot pojazdów militarnych, która trwa kilka dni. Podczas zlotu nie tylko można doznać takich przeżyć jak przejazd czołgiem, skok na bungee, ale również uczestniczyć w koncertach największych polskich gwiazd.

Kolejną atrakcją jest również co roku odbywający się tutaj festiwal smaku – gdzie można spróbować najróżniejszych i przepysznych przysmaków przygotowanych przez lokalne gospodynie. Borne Sulinowo jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą obcować z naturą, lubią aktywny tryb życia, lubią uczestniczyć w różnorodnych imprezach okolicznościowych, festiwalach. Borne jest miastem na tyle urokliwym, że chce się do niego wracać.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu