Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Baza rakietowa – Brzeźnica

Baza rakietowa – Brzeźnica jest to bardzo specyficzne, pełne tajemnic miejsce, które znajduje się w sosnowym lesie w pobliżu Sypniewskiej Góry nieopodal wsi Brzeźnicy. Jak głosi historia baza została założona w połowie lat sześćdziesiątych. Miejsce to wiąże się z ciekawą historią oraz z niezwykłym widokiem, który będzie niósł za sobą wiele niezapomnianych przeżyć. 

Dzisiaj we wszystkich pozostałościach można odnaleźć betonowe silosy ruchomych wyrzutni rakiet. Niestety tunele o kilkumetrowej średnicy zostały zamaskowaną warstwą ziemi, a następnie obsadzone sosnami, jednak jest kilka innych bardzo intrygujących obiektów wartych zobaczenia. Obok silosów znajdują się magazyny, które mieściły zapasy głowic do rakiet – jak mówią pogłoski były to głowice jądrowe. Idąc w głąb lasu można ujrzeć wielkie betonowe schrony chronione pancernymi drzwiami. 

Oprócz tego znajdują się tam zwykłe bloki mieszkalne oraz budynki przemysłowe, które niestety są już mocno zniszczone. Miejsce wymarzone dla wszystkich fanatyków historii. Niezwykła historia, niezapomniane przeżycia, niepowtarzalne doświadczenie, a wokół piękny las sosnowy dodatkowo wprowadzający w tajemniczy klimat.


Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu