Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

Okolica

W tej zakładce przedstawione zostały najciekawsze miejsca znajdujące się w naszej okolicy, a także opisane pobliskie miejscowości. 

Nadarzyce

(Wieś położona nad rzeką Piławą) 

Nadarzyce jest to przepiękna i niezwykle malownicza wieś położona w województwie wielkopolskim. Przez wieś przepływa rzeka Piława, która jest główną trasą spływów kajakowych. Nadarzyce to wieś, która jest bardzo atrakcyjna pod względem rozrywki oraz rekreacji. Po pierwsze liczne wyżej wymienione spływy kajakowe.  

Czytaj więcej o Nadarzycach

Borne Sulinowo

(Wieś położona nad rzeką Piławą) 

Borne Sulinowo jest pięknymi malowniczym miastem, które jest położone w województwie wielkopolskim. Borne Sulinowo jest urokliwym oraz bardzo atrakcyjnym pod względem atrakcji i rekreacji miastem. Przez Borne przepływają rzeki: Piława oraz Płytnica. Rzeka Piława to wspaniały szlak kajakowy. Znajdą tu również państwo wiele jezior.  

Czytaj więcej o Bornym Sulinowie

Klomino

(Opuszczone miasteczko) 

Kłomino – „Opuszczone miasto” to miejsce o bardzo ciekawej historii, którą z pewnością warto poznać. Podczas Drugiej Wojny Światowej to właśnie tutaj znajdował się niemiecki obóz jeniecki. W latach 1945-1992 terenem władały wojska radzieckie. Rosjanie stworzyli dla swoich żołnierzy i ich rodzin kilkanaście budynków: koszary, szpital, teatr, sklep, szkołę oraz garaże czołgowe.  

Czytaj więcej o Kłominie

Zalewy Nadarzyckie

(Piękne skupisko jezior) 

Zalewy Nadarzyckie to skupisko jezior, rozlewisk znajdujących się na terenach Nadarzyc. Jest to ulubione miejsce okolicznych wędkarzy, którzy cieszą się dużymi połowami ryb, których jest wiele gatunków: szczupak ,lin, okoń, płoć, karp, leszcz, sandacz, sum, wzdręga, węgorz. Warto dodać, że przy bazie wędkarskiej znajduje się wypożyczalnia łodzi wędkarskich…  

Czytaj więcej o Zalewach Nadarzyckich

Bunkry

(Pozostałości po umocnieniach Wału Pomorskiego) 

Bunkry w Nadarzycach oraz ich rejonach to temat powszechnie znany. Na trasie Nadarzyce – Zdbice znajdowało się niegdyś 10 bunkrów żelbetonowych. W samych Nadarzycach znajduje się duży bunkier, niestety z biegiem czasu uległ on zniszczeniu. Obok niego mieści się 10 mniejszych bunkrów. Bunkry znajdują się również w położonym nieopodal Bornym Sulinowie, które słynie z bardzo bogatej historii.  

Czytaj więcej o Bunkrach

Rezerwat Diabli Skok

(Pięknie położony rezerwat) 

Rezerwat Diabli skok znajduje się na trasie Szwecja – Sypniewo. Ten przepiękny rezerwat powstał w 1961 r. Diabli skok charakteryzuje się głównie głębokim jarem o niezwykle stromych zboczach. Nieopodal znajduje się jezioro Krępsko Małe. Diabli skok cechuje się również bardzo bujną oraz bogatą fauną oraz florą.  

Czytaj więcej o Rezerwacie Diabli Skok

Pola Paitbollowe

(Super zabawa dla wszystkich) 

Pola Paintballowe znajdujące się najbliżej Nadarzyc to np. pole w Bornym Sulinowie. Jak wiadomo paintball jest sportem, który jest źródłem adrenaliny. W tym sporcie liczy się przede wszystkim zwinność, szybkość, elastyczność oraz odwaga. Jest to wspaniała zabawa oraz świetny sposób na spędzenie aktywnie urlopu bądź wakacji.  

Czytaj więcej o Polach Paintballowych

Park linowy w Rudnicy

(Jeden z największych parków linowych w Polsce) 

Park linowy w Rudnicy to świetne źródło atrakcji oraz niezapomnianych przeżyć dla osób w każdym wieku. Park linowy w Rudnicy jest jednym z największych w Polsce. Ma aż 1200m długości, 7 tras oraz 81 nietypowych przeszkód, które niejednemu sprawiły ogromne trudności. Ma aż 1200m długości, 7 tras oraz 81 nietypowych przeszkód  

Czytaj więcej o Parku linowym w Rudnicy

Baza rakietowa – Brzeznica

(Pozostałości po atomowej bazie rakietowej) 

Baza rakietowa – Brzeźnica jest to bardzo specyficzne, pełne tajemnic miejsce, które znajduje się w sosnowym lesie w pobliżu Sypniewskiej Góry nieopodal wsi Brzeźnicy. Jak głosi historia baza została założona w połowie lat sześćdziesiątych. Miejsce to wiąże się z ciekawą historią oraz z niezwykłym widokiem.  

Czytaj więcej o Bazie Rakietowej

Wrzosowiska – okolice Sypniewa

(Piękne wrzosowiska) 

Niewątpliwą atrakcją w okolicach Nadarzyc są piękne wrzosowiska, które znajdują się nieopodal Sypniewa oraz „Opuszczonego miasta” czyli Kłomina. Te cudowne wrzosowe dywany rozciągają się wzdłuż polnej drogi. Idealne miejsce na spacer, szczególnie dla wszystkich tych, którzy kochają przyrodę, którzy potrafią docenić piękno natury.  

Czytaj więcej o Wrzosowiskach

Splywy kajakowe Nadarzyce

(Spływy kajakowe Nadarzyce – piękną rzeką Piławą) 

Rzeka Piława – Spływy kajakowe Nadarzyce. Rzeka Piława jest największym dopływem Gwdy, przepływającym przez najbardziej urokliwe jeziora, mijając piękne i malownicze lasy. Z tą rzeką głównie nasuwa się skojarzenie natura – piękna, malownicza, niczym nie skalana. Piława mierzy aż 82 km długości.  

Czytaj więcej o Spływach kajakowych Nadarzyce

Punkty widokowe

(Spływy kajakowe Nadarzyce – piękną rzeką Piławą) 

Nadarzyce jest to wyjątkowa i bardzo malownicza wieś, która jest niezwykle przyjazna dla turystów. Można znaleźć tu masę atrakcji, które z pewnością umilą wypoczynek. Przez tą urokliwą wieś płynie rzeka Piława, która cieszy się dużą popularnością wśród kajakarzy oraz wędkarzy. Nie można zapomnieć również o Zalewach Nadarzyckich, które przyciągają rzeszę plażowiczów.  

Czytaj więcej o Punktach Widokowych

Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu