Agroturystyka w nadarzycach
Dom nad wodospadem

O nas

Nadarzyce to nieduża urokliwa wieś, wymarzone miejsce na wypoczynek. Rzeka Piława płynąca przez jej środek dzieli wieś na dwie części, jest doskonałym szlakiem komunukacyjnym dla kajaków. Nasz „Dom nad wodospadem” jest jednym z najbliżej położonych domów przy rzece, jest oddalony od niej zaledwie o 5 metrów


Uroki rzeki (niegdyś tama spiętrzająca wodę) sprawia, żę szum wody jest muzyką dla ucha, a wraz z szumem lasu stwarza niepowtarzalny klimat tego miejsca. Stary dom (z 1902 roku) jest idealnie wpisany w plener. Wnętrze domu, zarówno wielki dwópoziomowy salon z kominkiem jak i pokoje są odrestaurowane w starym stylu. 

Kuchnia z piecem kaflowym i zapieckiem zadowoli każego mniej i bardziej wyrafinowanego kucharza. Agroturystyka wielkopolska doskonale nadaje się do spędzania czasu z grupą przyjaciół czy w gronie rodziny, ale również jest dobrą przystanią dla samotnika, który potrzebuje wyciszenia lub przemyślenia. 

Dla nas gospodarzy „Dom nad wodospadem” był kolejno wyzwaniem, miejscem pracy i wreszcie cichym zakątkiem, pozwalającym odpocząć, „podładować akumulatory”, zapomnieć o świecie. Kiedy zamarzy się czynny wypoczynek, wystarczy zepchnąć kajak do wody i można ćwiczyć do woli wiosłując w górę i dół rzeki.

Czysta woda w rzece również zachęca do kąpieli, a jej spiętrzone strumienie z łoskotem wymasują każde plecy. Szumiący tuż za płotem las użycza swoich ścieżek do pieszych wędrówek. Wiele osób, odpoczywających w tym domu, chętnie tu wraca. Mówią, żę dom otacza dobra aura.

Cennik

Wynajem domu:  480 zł

Wynajmen pokoju:  40 zł/ os.

Parking:  w cenie pobytu

Spływy:  Po uzgodnieniu z firmą zewnętrzną.

Zwierzęta: 10 zł. 


* przedstawione ceny są cenami brutto.

* ostateczna cena pobytu zostaje przedstawiona po rozmowie telefonicznej.

* o przyjeździe zwierząt należy uprzedzić przy rezerwacji 


Rezerwacja terminu jest ważna dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu